Strona główna1 » O firmie

O firmie

Witamy w internetowym sklepie : zoologicznowedkarski.pl

  

Naszą przygodę z wędkarstwem rozpoczęliśmy już ponad 10 lat temu, w Sokołowie Podlaskim otwierając sklep stacjonarny ”Skalar”. Aby wyjść ku oczekiwaniom klientów udostępniliśmy również możliwość wygodnych, bezpiecznych zakupów przez Internet.

Dla Państwa bezpieczeństwa oferujemy tylko nowy, firmowy asortyment, pochodzący od sprawdzonych, renomowanych producentów, oferujących serwis w Polsce.

Wieloletnie nasze doświadczenie w branży wędkarskiej, niech będzie dla Państwa gwarantem fachowej obsługi. Zadzwoń do nas a chętnie podpowiemy jak dobrać przynętę, sprzęt, aby wyjazd nad wodę był udany i owocował w wielkie okazy.

Przesyłki wysyłamy codziennie, po godzinie 15, więc jeżeli zrobisz zakupy do godz.14, to paczka zostanie wysłana tego samego dnia. Gdyby się zdarzyło że w zamówieniu, jakiś produkt jest już niedostępny, skontaktujemy się z Państwem, aby uzgodnić dalsze działania.

Dzięki doświadczeniu i pasji do wędkarstwa zdobyliśmy zaufanie lokalnych wędkarzy, wierzymy że Państwo również dołączą do tego grona.

Zapraszamy na zakupy.

 

Zapraszamy również  do odwiedzenia nas w  naszym sklepie stacjonarnym „SKALAR”  w Sokołowie Podlaskim ul. Wokulskiego 3/18.

 


Przejdź do strony głównej